0212 571 11 11

.

Menü
  • Kodallar

Otomotiv Sektörüne yönelik hizmetleri, genç ve dinamik eğitimli kadrosuyla, oluşturduğu sinerji ve çözüm üretkenliğiyle sektörün güvenilir firmalarından biri olmayı kurulduğu ilk günden itibaren hedefi olarak benimsemiştir. Kodallar Otomotiv tüm ekibiyle birlikte siz değerli müşterilerinin en yüksek memnuniyeti için çalışmaktadır. Kodallar Otomotiv'i tercih ettiğiniz için tüm Kodallar Otomotiv ekibi olarak teşekkür ederiz.

2001’in 5. ayında Görele Belediye Otogarındaki bireysel otobüsçüler ve yazıhaneciler olarak Görele Seyahat’i “Birlikten Doğan Güç” sloganıyla kurmaya karar verdik. 14 ortaktan kurulu ve içlerinde Görele Belediye Başkanı da olmak kaydıyla şirket faaliyetine başlamıştır. Daha sonra bu ortaklarımızdan zaman içerisinde ayrılanlar olup şirketimizin şu an 4 ortağı faaliyet göstermektedir. Şirketimiz ilk kurulduğunda şirket adına 3 öz mal araçla ve 4 kiralık araçla faaliyet göstermekteydi. Daha sonra şirketimizin faaliyetleri artarak filomuzu güçlendirmek için 8 büyük otobüs, 8 minibüs ve 6 midibüs daha ilave ederek filosunu güçlendirmiştir. Kısa bir zaman içerisinde Karadeniz bölgesinde güçlü firmalar arasında yerini almıştır. Yüksek Model Travego, Tourismo, Setra ve Man Model Araçlarımızda Hizmet Vermekten Dolayı Gururluyuz!

Yurdumuz, Görele Özel Evim Yüksek Öğrenim kız öğrenci yurdu 2012-2013 öğretim yılında şehir merkezinde faaliyetlerine başlamıştır. Merkezde bulunmasına rağmen sakin bir konuma sahip olan Evim Kız Öğrenci Yurdu gerçekten de aile sıcaklığı içerisinde evimdeyim diyebileceğiniz duygularını yaşatan hizmet anlayışındadır.Tamamen M.E.B yönetmeliklerinde idare edilen; hiçbir kurum, dernek, vakıf ve cemaate bağlı olmayan bir işletmedir.